Рекомендації психолога для батьків першокласників

        Підтримайте в дитині його прагнення стати школярем Ваша щира зацікавленість в його шкільних справах і турботах, серйозне відношення до його перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового становища.

        Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрінеться в школі. Поясніть їх необхідність.

        Ваша дитина прийшла в школу, щоб вчитися, у неї може щось не відразу виходити, це природно. Дитина має право на помилку.

      Складіть разом з дитиною розпорядок дня, стежте за його дотриманням. Не пропускайте труднощі, можливі у неї на початковому етапі оволодіння навчальними  навичками. Якщо у першокласника, наприклад, є логопедичні проблеми, намагайтеся впоратися з ними на першому році навчання.

      Підтримаєте дитину в його бажанні добитися успіху. У кожній роботі обов’язково знайдіть, за що можна його похвалити.

      Пам’ятаєте, що похвала і емоційна підтримка («Молодець!», «Ти так добре впорався!») здатні помітно підвищити інтелектуальні досягнення дитини.

     Якщо вас щось непокоїть в поведінці дитини, його навчальних справах, не соромтеся звертатися за порадою і консультацією до вчителя або шкільного психолога.

    Зі вступом до школи в житті вашої дитини з’явиться людина більш авторитетна, ніж ви. Це – вчитель. Поважайте думку дитини про свого педагога.

Як говорити з дітьми про коронавірус (відео)

10 ПОРАД ПРО СПІЛКУВАННЯ

БАТЬКИ І ШКІЛЬНІ УСПІХИ ДИТИНИ

ІГРИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ТА БАТЬКІВ НА КАРАНТИНІ

ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ НА КАРАНТИНІ

СТАРШОКЛАСНИКАМ ТА ПІДЛІТКАМ ПРО КАРАНТИН

ТОКСИЧНІ ФРАЗИ БАТЬКІВ