№ з/пРайон, місто,
територіальна громада
Назва закладу
освіти, адреса, телефон, ПІБ керівника
Адреса
офіційного веб – сайту
Вакансія
(предмет)
Кількість
годин, ставок
1Львівська
ОТГ  м.Львів Залізничний район                   
СЗШ
№ 40 м. Львова          м.Львів
вул.Любінська,93-б       
school40lv@gmail.com          
Маковей Ірина Володимирівна
https://school40.lviv.uaвакансія дефектолога1
      
  • Маковей Ірина Володимирівна  директор школи “Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії”
  • Коврига Галина Теодорівна заступник директора школи “Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії” “Старший учитель”
  • Фединяк Ольга Ярославівна заступник директора школи “Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії” “Старший учитель”
  • Денис Ірина Андріївна заступник директора школи спеціаліст вищої категорії
  •  Кравець Ольга Дмитрівна заступник директора школи з господарської діяльності
  • Фединяк Ольга Ярославівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Клипач Тетяна Володимирівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Сороківська Леся Федорівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Юзьків Леся Степанівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Лучечко Данута Михайлівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
  • Пташник Віра Михайлівна учитель української мови та літератури, спеціаліст другої категорії
  • Васюта Галина Данилівна учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Пасічник Юлія Петрівна учитель української мови та літератури, спеціаліст
  • Чубай Уляна Романівна учитель української мови та літератури
  • Бернацька Зоя Богданівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії “старший учитель”
  • Яковенко Олена Віталіївна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Микієвич Ірина Василівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Яремко Ольга Петрівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Цяпка Оксана Іванівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Козій Юліанна Мирославівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
  • Курудз Олеся Василівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель методист, “старший учитель”
  • Сірак Світлана Йосипівна учитель початкових класів, тарифний розряд №11, “старший учитель”
  • Дутчак Оксана Михайлівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Мазепа Ольга Юріївна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Мацях Ольга Олегівна учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
  • Вовк Наталія Миколаївна учитель початкових класів, спеціаліст другої категорії
  • Бобир Ірина Анатоліївна учитель початкових класів
  • Андрійчик Марія Ярославівна учитель початкових класів
  • Коврига Галина Теодорівна учитель зарубіжної літератури та художньої культури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Іваницька Ольга Мирославівна учитель зарубіжної літератури та основ здоров’я, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Савчук Людмила Павлівна учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Кушпета Андрій Романович учитель англійської мови, спеціаліст 
  • Макаренко Анжеліка Володимирівна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Ленчук Марта Мирославівна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  • Харко Ольга Ярославівна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  • Пастущак Оксана Валеріївна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  • Богачик Тетяна Іванівна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Романко Оксана Степанівна учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
  • Нагірняк Ольга Володимирівна учитель німецькоїї мови, спеціаліст першої категорії
  • Баб’як Світлана Орестівна учитель німецькоїї мови, спеціаліст другої категорії
  • Макар Оксана Василівна учитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Присяжнюк Тетяна Богданівна учитель історії, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Маковей Ірина Володимирівна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії
  • Гідей Наталія Михайлівна учитель математики, спеціаліст вищої категорії
  • Демко Інна Тимофіївна учитель математики, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Косач Лариса Іванівна учитель математики, спеціаліст вищої категорії
  • Вол Вікторія Валентинівна учитель математики, спеціаліст вищої категорії
  • Потурай Тетяна Василівна учитель інформатики та математики, спеціаліст вищої категорії
  • Кукулевська Олеся Сергіївна учитель інформатики та економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії
  • Пенцак Галина Євгенівна учитель географії, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”, відмінник освіти
  • Денис Ірина Андріївна учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
  • Яремко Любов Зеновіївна учитель географії, природознавства та економіки, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Мацьо Марія Святославівна учитель фізики, спеціаліст вищої категорії,  “старший учитель”
  • Гудзовата Галина Василівна учитель біології, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Климчук Андрій Богданович учитель хімії, спеціаліст
  • Павлюк Наталія Петрівна учитель фізкультури, спеціаліст першої категорії
  • Павлюк Євген Васильович учитель фізкультури, спеціаліст першої категорії, “старший учитель”
  • Вуйцік Христина Іванівна учитель фізкультури, спеціаліст першої категорії
  • Мельничук Андрій Ігорович учитель фізкультури, спеціаліст
  • Каретін Андрій Віталійович учитель фізкультури, спеціаліст
  • Зирянова Надія Іванавна учитель музики, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”
  • Ільєва Ірина Євгенівна учитель музики, тарифний розряд №11
  • Мороз Олена Петрівна учитель трудового навчання, спеціаліст
  • Дроб’язко Анатолій Петрович учитель трудового навчання, спеціаліст другої категорії
  • Петрушко Генрі Михайлович учитель Захисту України, спеціаліст першої категорії
  • Чава Наталія Миколаївна учитель основ християнської етики, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”

Асистент вчителя:

  • Назарук Галина Євгенівна
  • Цибульська Лідія Омельянівна
  • Кваско Лідія Сергіївна
  • Гриців Надія Ярославівна
  • Дениско Марина Сергіївна
  • Мілянич Мирослава Ярославівна
  • Єршова Валентина Пилипівна
  • Гук Наталія
  • Собейко Марія
  • Сидор Ірина
  • Дорош Лілія
  • Ярема Оксана

Педагог – організатор Пасічник Юлія Петрівна

Головний бухгалтер Мельник Оксана Ігорівна

Бухгалтер Мала Ганна

Завідувач бібліотекою Васьків Марія Ярославівна

Медпрацівник Бойко Наталія

Секретар школи Балух Віра Олександрівна